Masz pytanie?

FOTOWOLTAIKA

FOTOWOLTAIKA

Z DOFINANSOWANIEM DO 50%

BEZPŁATNA KALKULACJA ZESTAWÓW FOTOWOLTAICZNYCH

Znaleziony obraz
Fotowoltaika (PV) – dziedzina nauki i techniki zajmująca się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną czyli inaczej wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Moduł fotowoltaiczny składa się z pasemek zlutowanych ze sobą ogniw krzemowych, które są zalaminowane, pokryte szybą i oprawione w aluminiowe ramy.

 

Stosowane przez nas moduły fotowoltaiczne posiadają certyfikaty europejskie, oraz spełniają polskie normy, klasa A, moc 260 - 310 Wp i mogą być dowolnie łączone w celu uzyskania żądanych parametrów.

 

Głównym surowcem do produkcji ogniw fotowoltaicznych jest krzem krystaliczny.

 

Urządzenia fotowoltaiczne charakteryzuje trwałość, prostota konstrukcji oraz obsługi. Pozwala to na zastosowanie ogniw w każdych warunkach, np. na nieużytkach rolnych, terenach po industrialnych, jak również można urządzenia zintegrować z obiektami architektonicznymi (np. dachy, elewacje budynków).

 

Panele fotowoltaiczne są bezpieczne dla środowiska, nie emitują hałasu oraz zanieczyszczeń. Nowe podejście rewolucyjnie zmienia sytuację na rynku energii odnawialnej. Został wprowadzony system opustów co sprawiło wzrost zainteresowania odnawialnymi źródłami energii. Poprawka wprowadza obowiązek odbioru nadwyżek energii od wytwórcy z mikro-instalacji, i rocznym bilansowaniu nadwyżek, niewykorzystane jednostki kWh przechodzą do wykorzystania w pierwszej kolejności, w następnym okresie, (roku) rozliczeniowym, i tak przez następnych 15 lat od zainstalowania, lub do 2035 roku.

Wykorzystując dotacje w programie "Błękitna Atmosfera", możesz mieć instalację Fotowoltaiczną bez konieczności inwestowania dużej gotówki. Wystarczy kwota 130 zł / m-c, przy obecnych kosztach energii na poziomie 150 zł/ m-c, by cieszyć się darmową energią ze słońca.

Rozważ montaż instalacji PV z 50% dofinansowania gwarantowanego w umowie, daje Ci to możliwość instalacji bez oczekiwania na dotację w swoim Urzędzie Gminy, a w sytuacji gdy gmina ma jakieś środki to można je połączyć z naszym 50% dofinansowaniem, pochodzącym z naszych środków własnych oraz, jednorazowe zamówienie sprzętu w bardzo dużych ilościach ok. 300 zestawów ( 1,2 MWp) za wynegocjowaną wcześniej przez nas stawkę, dlatego jest to najlepsza oferta na rynku z gwarancją 50% opustu od dzisiejszych cen rynkowych.

Przyjmujemy zamówienia zarówno od osób prywatnych (Prosumentów) jak i od firm, również z 50% dofinansowaniem i bez limitu wielkości instalacji, nabór ruszył 01.12.2017 i potrwa do wyczerpania zapasów.

 

Przewidywany termin zamknięcia naboru to Marzec 2018.

MASZ PYTANIA:

ZADZWOŃ TEL.880 321 114 LUB

NAPISZ biuro@wirowent.pl

potrzebujesz kalkulacji bezpłatnej TWOJEJ instalacji napisz lub zadzwoń.

Facebook